ARK Çevre Teknolojileri

ARK Çevre Teknolojileri, 1991 yılından beri demir-çelik sektörü içerisinde olan ARK SANAYİ’ nin 2004 yılından bu yana özellikle çelikhanelerin çevre teknolojileri konusunda yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirdiği çelik yapı, makine imalat ve montaj işlerinde artan talebin daha iyi karşılanabilmesi için kurulmuştur

Faaliyet Alanları

Konusunda uzman bir ekip tarafından kurulan ARK Çevre Teknolojileri, sahip olduğu bilgi birikimi, teknik donanım ve organizasyon yeteneği sayesinde, alanında yenilikçi ve öncü olmak için yola çıkmıştır. Bu hedefe ulaşabilmek için de sürekli olarak insan kaynağını güçlendirmeyi, teknolojisini geliştirmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

ARK Çevre Teknolojileri, bugüne kadar bu alanda dünyanın sayılı birkaç firmasının çelikhanelerin çevre yatırımları için projelendirdikleri, toz ve gaz toplama sistemi, su soğutmalı boru-panel imalat ve montajı gibi birçok yatırımını başarıyla hayata geçirmiştir.

ARK Çevre Teknolojileri aynı zamanda alanında “fark yaratmak” arayışındadır. Bu nedenle öğrenmeye, araştırmaya, yeniliğe ve gelişmeye açık bir yaklaşım içerisindedir.

ARK Çevre Teknolojileri, bir yandan işinin her aşamasında kalite ve verimliliği sürekli iyileştirerek belirlenen amaçlara en kısa sürede ulaşma hedefiyle hareket ederken, diğer yandan müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye verdiği önemi sürekli ve belirgin olarak arttırma önceliğinde olacaktır.

MMK-ATAKAŞ Toz Toplama Tesisi - HATAY
KROMAN ÇELİK Toz Toplama Tesisi - KOCAELİ
ARCELOR MITTAL Toz Toplama Tesisi - GALATI - ROMANYA
ARK SANAYİ ÜRÜNLERİ (c) 2014 | İLETİŞİM